Navigation

FM17 | Oyunun Yapay Zekası? - FM2017 Eksik Yanları

FM 2017 Eksik bulduğunuz yönleri paylaşın.
Arkadaşlar internette dolaşırken donanımhaber sitesinde rastladığım FM17 ile ilgili şu altta paylaştığım yorum dikkatimi çekti. Bu yorumdan yola çıkarak FM17'yi nasıl buldunuz? En güzel seri hangi seriydi? gibi soruları ve bu yorumu bir Football Manager platformuna tartışmaya açıyorum Buyrun:
Yapay Zeka: Ne kadar zeka! denilebilecekse.

Ya arkadaş işsiz modunda başlıyorum tatile çıkıyorum. başka takımların durumlarını inceliyorum. daha ilk yarı bitmeden TR den örnek vereceğim. 3 Büyüklerden birisi mutlaka rezalet durumda hocasını kovuyor. saçma sapan transferler yapıyorlar(kiralık taaa meksika dan atıyorum)

Bu takımların maddi durumları bu derece rezalet olamaz.

Özellikle Beşiktaş ta çok manasız şeyler oluyor. Gerçek hayatta forma şansı bulamayan adamlar ilk 11 oynuyor. Quaresma gerçekte Beşiktaş ta çok mutlu iken oyunda gitmek istiyor.

Hele zaten Beşiktaş ın bir dizilişi var midem bulanıyor gördükçe. Teknik direktör sıkıntısı var daha sezonun ortasına gelmeden her takım hocasını kovuyor. Mesela BJK Şenol Güneş i kovup Tamer Tuna yı hoca yapıyor Fenerbahçe Dick i kovup Şenol Çorlu diye birisini hoca yapıyor

Avrupadan gördüğüm bazı şeyleri söyliyeyim.

Çok çabuk teknik direktör değiştiriliyor. Conte Chelsea çalıştırırken 1 sezon sonra Juventus a geri dönüyor. oyunun şunu teşvik etmesi lazım istikrar başarıyı getirir sürekli teknik direktör kovulma olmamalı bana göre.

Adamların rakibi yok gerçekten yine aynı oyunu ısıtıp ısıtıp önümüze seriyorlar sıkıldım artık. işsiz olduğum için oyunu uygunada bulunca dayanamadım aldım. yine pişmanım yine oynayasım gelmiyor artık.

Şu lanet oyuna adam akıllı bir zeka getirsinler ya bıktım artık.
Paylaş
Banner

Yorum Ekle:

3 Yorum Var:

  1. gerçekten çok kötü bu fm 2017 serisinin yapay zekası transferler çok kötü , teknik direktör değişiklikleri çok saçma. Gerçekte Higuain 90M € verip alan juventus bir sezon sonra 82m€ ya Man City'e satıyor. Antreman metodları çok saçma Eski FM serilerinde pozisyon pozisyon antreman uygulatıp daha hakim oluyorduk artık öyle değil gerçi bu uzun zamandır öyle değil. 2016 da bekler çok etkiliydi bu sürümde onu kaldırmışlar artık merkezden yapılan ataklar daha etkili gibi geldi bana. Spor Bilimi çok saçma olmuş olsada olur olmasada olurdu.

    YanıtlaSil
  2. Teknik direktör konusu gercekten cok sacma birde rakip oyuncular oyunda ucuyor resmen ozelliklerini 5 kati fazla efor ve yetenek sergiliyor. Bunu turkiye 2.lig takimlarini yoneten arkadaslar daha iyi bilir.

    YanıtlaSil
  3. Arkadaşlar oyun gerçek dunyanin birebir yansıması olsa sizce bir anlamı kalir mi? Tabiki de gercek hayattan bağımsız şeyler olacak. Yoksa sizin Alibeyköyspor'u Şampiyonlar Ligi şampiyonu yapmanın bir anlamı kalır mi?

    YanıtlaSil

Lütfen yalnızca makale ile ilgili yorumlar yazın. Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişime geçin.